הופעות אש קודש

אנא קראו את הקטע מילה במילה ועם תשומת לב מרובה:
“וּמֹשֶׁה עָלָה אֶל הָאֱלֹקִים וַיִּקְרָא אֵלָיו ה’ מִן הָהָר לֵאמֹר כֹּה תֹאמַר לְבֵית יַעֲקֹב וְתַגֵּיד לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל. אַתֶּם רְאִיתֶם אֲשֶׁר עָשִׂיתִי לְמִצְרָיִם וָאֶשָּׂא אֶתְכֶם עַל כַּנְפֵי נְשָׁרִים וָאָבִא אֶתְכֶם אֵלָי. וְעַתָּה אִם שָׁמוֹעַ תִּשְׁמְעוּ בְּקֹלִי וּשְׁמַרְתֶּם אֶת בְּרִיתִי וִהְיִיתֶם לִי סְגֻלָּה מִכָּל הָעַמִּים כִּי לִי כָּל הָאָרֶץ. וְאַתֶּם תִּהְיוּ לִי מַמְלֶכֶת כֹּהֲנִים וְגוֹי קָדוֹשׁ אֵלֶּה הַדְּבָרִים אֲשֶׁר תְּדַבֵּר אֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל” ( שמות פרק יט’ פסוקים ג’-ו ‘)

 

מילים אלו שמהדהדות בעולם יותר משלושת אלפים שנה מגלות לנו את תכלית חיינו ואת תפקידנו עלי אדמו, אנו, עם ישראל, נבחרנו מכל העמים והתרוממנו מכל הלשונות. אנו בניו של אלוקים, יש בנו נשמה שגבוהה מכל בריה, ה’ האציל, ברא, יצר ועשה אותנו מתוכו, מתוכו ממש, וחלק אלוקי זה הוא סגולה, הוא עוצמתי, בו הכח, האור והאושר. ובמשך כל ימי חייו צריך אדם לגלותו לעצמו ולהאיר איתו לכל הסובבים אותו עד שביחד כל נשמות עם ישראל יאירו את העולם ויגרשו את החושך, כמו שנאמר( ישעיהו פרק ס’ פסוקי ב‘):

 

“כִּי הִנֵּה הַחֹשֶׁךְ יְכַסֶּה אֶרֶץ, וַעֲרָפֶל לְאֻמִּים; וְעָלַיִךְ יִזְרַח ה’, וּכְבוֹדוֹ עָלַיִךְ יֵרָאֶה”.

 

לאחר שהתחתנתי זכיתי להגיע לצפת הקדושה, כאן, לאחר כמה שנים ה’ נתן בי מחשבה להקים ארגון שייקרא ‘אש קודש’ כדי לנתב את האש הבוערת בי ובכל נשמות ישראל – לדרך הקודש. אחת מהפעילויות היתה שבכל שבוע ביום שלישי בערב במשך שעה, היינו יושבים בחושך לאור נרות, מתנתקים מכל ענייני העולם הזה ומתחברים לה’ יתברך דרך ניגון ושירה. קראנו לזה “הופעת אש קודש” בתקוה ובתפילה שבמהלך ההופעה – תופיע לה ממרום אש קודש גדולה ותבעיר את לבבנו לאבינו שבשמים, ואכן – האש הופיעה!

משבוע לשבוע ההתרגשות גדלה, הכיסופים התעצמו, אנשים היו ממלאים את האולם, שרים, מתפללים, מזילים דמעה ומתמלאים געגועים לה’ יתברך. זה הלך והתעצם, הלך וגדל ובעקבות כך התחילו להגיע עשרות שירים וניגונים חדשים ומתוקים.

תודה לה’, זכינו שכדרכה של ‘אש’ היא התפשטה עוד ועוד, והיום מזמינים “הופעת אש קודש” בכל רחבי הארץ! השירים, הניגונים, מחיים את נשמות ישראל והחברים כבר בקשו לקבל את המילים ואת האקורדים של השירים כדי שיוכלו להתחזק ולחזק כשינגנו אותם.

 שעה שלימה…חושך, רק כמה דרות דולקים, על מיתרי הגיטרה מתנגנים שירי דבקות וערגה לאל חיי.. אתם עוצם עיניים,חושב על ה’ יתברך, מתגעגע , כוסף, רוצה, מתרגש… ועכשיו, פתח פיך ותתחיל לדבר עם אבא שבשמים… תאמר מה שיש לך בלב, תאמר תודה על העבר ותבקש גם על מחר. רק דבר.. תשפוך שיחה ותחנונים ואל תחסוך גם במילים כמו לחבר… כי הוא שומע כל מילה ושמח בזה שמחה גדולה ..”

דיסקים של הופעות אש קודש

הופעות קרובות

סרטונים מהופעות